fbpx

Idź dalej!
Uda Ci się, żyć według planu!

Inspirować, wzmacniać
i motywować innych
– uwielbiam to!

Nazywam się Anna Saj i żyję według planu.
Wierzę, że Bóg ma plan dla każdego człowieka i pomaganie ludziom w jego odkryciu jest moją misją.

Jestem z siebie zadowolona.
Cenię sobie moje doświadczenie i wiedzę – ciągle się uczę i zdobywając nowe dziedziny wiedzy. Lubię wyzwania.

Jestem doktorem teologii, Mentorem dla wielu, Trenerem mentalnym, jestem Coachem, Liderem międzynarodowych organizacji chrześcijańskich.

Sukces w biznesie

Biznes prowadzę od 1990 roku. Zarządzając zespołami ludzkimi w biznesie doskonaliłam swoje kompetencje przywódcze, managerskie i trenerskie.

Służę kobietom

Przez 20 lat współpracuję z amerykańską organizacją zrzeszającą kobiety katolickie Magnificat. Buduję i odpowiadam za rozwój jej sieci na terenie Polski.

Służę w Kościele

Zbudowałam bardzo efektywny zespołów ewangelizacyjny, który w Polsce jest znany, jako projekt Armia Dzieci.

Doktor teologii

Ukończyłam studia doktoranckie w dziedzinie teologii ekumenicznej na KULu. Pasjonuje mnie dialog i porozumienie. Chcę widzieć znikające bariery między ludźmi na poziomie międzynarodowym.

Od lat wspieram innych
w wykorzystaniu ich
potencjału

Najczęściej pomagam ludziom w ich mentalnym rozwoju. Pomagam ludziom wydobyć ich ogromny potencjał. Pomagam im odkryć mocne strony oraz uwolnić ich wewnętrzne zasoby.


Prowadząc działalność jako trener, coach i mentor służę innym w odkrywaniu życiowych priorytetów i wytyczaniu celów, aby lepiej zarządzać własną energią w czasie i odnaleźć własną motywację.

Napisałam książkę, Metamorfoza Umysłu z myślą o tych, którzy zdecydowali się na zmiany i chcą żyć zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

Chcę każdego dnia inspirować ludzi do głębokiego życia, dlatego prowadzę swój dzienny blog. Piszę z myślą o tych, którzy potrzebują dobrego słowa zachęty i zbudowania.

Szkolę i trenuję ludzi organizując kursy o rożnej tematyce, łącząc duchowość z rozwojem osobistym.

Życzę Ci życia pełnego
satysfakcji i głębokiej radości!

Chcę Cię zachęcać, budować i wzmacniać. Mogę dodać Ci odwagi do realizacji marzeń. Mogę pomóc Ci w odnalezieniu powodów do bycia dumnym z siebie.

Dr Anna Saj – Najszczęśliwsza na świecie żona, mama sześciorga dzieci, babcia, przyjaciółka pasjonująca się spędzaniem czasu z tymi, których kocha.

Nie pracuję sama!

Moja siła tkwi w tych, którzy razem ze mną tworzą to dzieło. Dbam o to, aby wokół mnie byli ludzie, którzy mnie wspierają, motywują i wysoko stawiają mi poprzeczkę.

Dzięki nim
  • Mam czas, aby robić rzeczy, które kocham. 
  • Podnoszę jakość wszystkiego, co robię. 
  • Mogę dbać o swój rozwój. 
  • Buduję dzieło, które przetrwa przez pokolenia. 
Jacek Saj
Jacek Saj
Najukochańszy mąż
Bez niego wszystko byłoby niemożliwe. Nigdy nie męczy się moimi pomysłami. Bezwarunkowo troszczy się o każdą moją potrzebę, jako mąż, ojciec, dziadek i biznesmen. Jego opinie i wskazówki są bezcenne. On wie wszystko. Kiedy potrzebne mi są jakieś informacje, po prostu pytam jego.
Edyta Brzezińska
Edyta Brzezińska
Moja prawa ręka
Uwielbia realizować zadania, których ja nie lubię. Jest niestrudzona, niezmordowana i nieugięta. Nigdy się nie gniewa i nie trzyma urazy.
Nauczy się wszystkiego, czego będzie potrzebowała do pracy.
Słucha mnie uważnie i niczego nie zapomina.
Ania Saj Junior
Ania Saj Junior
Architekt na TAK
Przekuwa moje wizje i pomysły na papier i ekran. Jako architekt doskonale łapie się w całym procesie od wizji do jej efektu końcowego.
Rafał Saj
Rafał Saj
Więcej niż syn
Mój doradca i driver. Oprócz tego, że jest moim synem jest świetny w relacjach z ludźmi. Z łatwością nawiązuje relacje z moimi klientami, zawsze spieszy im z pomocą.
Łukasz Sawa
Łukasz Sawa
Wideo master
Ta część zespołu, która zrobi wszystko, co jest do zrobienia. Architekt, który zdobył nowe umiejętności, aby nasze wizje były realizowane. Stał się operatorem kamery, montażystą, skarbnicą pomysłów i ich wykonawcą.
Serafin Saj
Serafin Saj
Social Media master
Prawie najmłodszy członek ekipy, cieszący się ogromnym uznaniem. Zanim coś wcielimy w życie, pytamy: co na to Serafin? Jest naszym specjalistą od Social Mediów.
Michał Saj
Michał Saj
IT master
To On wdraża moje projekty. Specjalista od wszystkiego. Oprócz wielu różnych rzeczy – zajmuje się IT. Zawsze zada mi pytanie: Mamo, czy jesteś pewna, że to jest ostateczna wersja?
Janek Kulis
Janek Kulis
Live Media master
Materiały na Facebooku nabierają koloru dzięki niemu. Zawsze mogę na niego liczyć. Teraz Live z Jankiem to coś więcej niż sam obraz.
Marcin Wawrzosek
Marcin Wawrzosek
IT master
Jak coś nie działa, w mig naprawia.