fbpx

Idź dalej!
Uda Ci się, żyć według planu!

Coach, terapeuta
i mentor

Ustal spotkanie indywidualne
tel. +48 501 302 202

#1 Coach

Szukając narzędzi, aby pomagać ludziom w ich mentalnym rozwoju, coaching jako narzędzie pracy z ludźmi wydał mi się bardzo pomocny. Wrażenie na mnie zrobiła jedna z podstawowych kompetencji coacha – umiejetność zadawania właściwych i mocnych pytań. Sama z każdej trenerskiej sesji w czasie moich studiów coachingowych, wychodziłam odkrywając własne zasoby oraz potencjał, dzięki, któremu mogę dążyć do moich celów i żyć z pasją.

Przez lata mogłam odkrywać potencjał u innych – co zawsze dawało mi ogromną radość. Chcę pomagać ludziom w tym, aby na jaw wyszło to kim są tak naprawdę. Ta pasja skłoniła mnie, aby pójść drogą profesjonalnego coachingu, by móc skuteczniej pomagać innym.

Moim celem pracy z ludźmi jest rozwijanie ich potencjału, odkrywanie zasobów przez zadawanie odpowiednich pytań, stawianie wyzwań i udzielanie wsparcia.

Skuteczny coaching to nie dawanie rad czy gotowych rozwiązań. Coach wierzy w to, że każdy z nas jest w stanie znaleźć najlepsze dla siebie rozwiązanie, ponieważ ma wszystkie potrzebne ku temu zasoby. Tak! Głęboko w to wierzę, że ogromna siła tkwi w człowieku — jesteśmy stworzeni i zaprojektowani przez Boga. To dużo mówi.

W trakcie życia zasady społeczne, system edukacyjny, którego celem jest wpasowanie ucznia w ramy, wymagania związane z rolami społecznymi sprawiły, że nasz potencjał i zasoby musiały zostać dopasowane do tego świata i w ten sposób zostały zaniedbane.

My nie jesteśmy z tego świata. Nasz potencjał i zasoby, z których nie zdajemy sobie sprawy, są zablokowane i nie mogą nam pomagać. Dlatego moim zadaniem jako coacha jest zadawanie odpowiednich przenikliwych pytań, aby poprowadzić Cię w te obszary zasobów, które są zablokowane, zapomniane lub zupełnie nie zdajesz sobie sprawy z ich istnienia.

#2 Terapeuta

Moja praca w ramach terapii oparta jest na założeniach terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu (ang. Solution Focused Brief Therapy – SFBT) stworzonej przez Steva de Shazer’a oraz Insoo Kim Berg w Brief Family Therapy Center w Millwauke (USA).

Moich Klientów postrzegam jako ludzi pełnych możliwości w drodze do poszukiwania rozwiązań.

Klient dla mnie jest osobą, która sama wyznacza sobie cele oraz ocenia postępy w terapii, a także decyduje, w jakim momencie należy terapię skończyć. Wierzę w to, że każdy jest ekspertem od swojego życia. Jako terapeuta będę dla Ciebie „ekspertem” od sposobu prowadzenia spotkania tak, aby współtworzyć z Tobą precyzyjną wizję celu i optymalną drogę do jego osiągnięcia. Będę Ci towarzyszyć w szukaniu sposobów na przejście przez życie zgodne z Twoim przeznaczeniem. Wierzę w Twój potencjał i chcę zobaczyć Ciebie w pełni Twoich możliwości.

#3 Mentor

Mentoring to wspaniały sposób na rozwój osobisty i zawodowy. Jako mentor mogę Ci towarzyszyć w Twoim wzroście i odkrywaniu tego, kim tak naprawdę jesteś. Zapraszam Cię do poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych umiejętności, przyda Ci się zastrzyk energii, aby doświadczyć głębokiej satysfakcji.

Każdy sukces, jaki odnosimy w życiu, ma ścisły związek z relacjami. Relacje kształtują nas i zmieniają, zachęcają do działania i tworzą nas takimi, jakimi jesteśmy. Twoja relacja ze mną jako mentorem może być dobrym startem do tego, abyś doświadczył pełni w życiu.