fbpx

Idź dalej!
Uda Ci się, żyć według planu!

Rekomendacje

Kurs dr Anny Saj „Metamorfoza umysłu- kurs przemiany myślenia” został stworzony
w wyniku jej osobistych poszukiwań i bogatego doświadczenia, które jest naprawdę imponujące. Dr Anna Saj bowiem jest mamą sześciorga dzieci, doktorem nauk teologicznych, mówcą oraz liderem wspólnoty.

Wszyscy wiemy, że najwięcej bitew rozgrywamy w naszej głowie. W mojej opinii kurs jest chrześcijańską odpowiedzią na rozwój osobisty w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Szczególnie polecam kurs osobom, które często doświadczają lęku, natrętnych myśli, borykają się z niskim poczuciem własnej wartości, dla osób nieśmiałych.

Zastanów się co byś zrobił ze swoim życiem, gdybyś nie czuł wstydu i zaufał sobie i Bogu na 100%. Dla mnie osobiście kurs był odświerzający i odkrywczy, mimo, że jako psycholog, znałam wszystkie poruszone na kursie treści…
Aleksandra Usiądek
dyrektor przedszkola i psycholog
Kiedy pierwszy raz czytałam książkę dr Anny Saj, Pan Bóg co chwilę szeptał mi do ucha: „A nie mówiłem”. Miałam wrażenie, iż ubrała w słowa myśli i refleksje, które na przestrzeni lat rodziły się w mojej głowie. Wertowałam kolejne kartki, otwierając szeroko ze zdziwieniem oczy: jak to możliwe, że ktoś spisał, to o czym ja myślałam. To z czym się zgadzam i w pełni identyfikuję.

Przy kolejnym czytaniu, już trochę wolniejszym, udało mi się w książce Ani znaleźć sporo nowych dla mnie prawd. Udało mi się  dostrzec wiele aspektów mojego postrzegania rzeczywistości, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Gdy pojawiła się dla mnie możliwość wzięcia udziału w stacjonarnym Kursie Przemiany Myślenia, nie wahałam się ani chwili. I miałam rację.

Kurs okazał się profesjonalnie przygotowanym spotkaniem, w czasie którego mogłam kolejny raz się przekonać, iż Bóg który wypowiedział w moim życiu wiele słów, wciąż ma mi wiele nowego do powiedzenia.  Nie był to czas prania mózgu przy pomocy metod socjotechnicznych. 

Nie był to czas mówienia co wolno, czego nie, co trzeba, a co należy.  Kurs Przemiany Myślenia był to czas proklamowania Słowa Bożego nad moim życiem. Był to czas, w którym Bóg po raz kolejny okazywał zainteresowanie każdym aspektem mojego funkcjonowania.  Jeśli zastanawiasz się czy warto wziąć udział w Kursie Przemiany Myślenia, mogę z całą stanowczością powiedzieć: Tak, warto! Nieważne jak wiele prawd Bóg Ci objawił, nieważne jak wiele Jego dzieł widzisz w swoim życiu. On zawsze ma Ci jeszcze wiele do powiedzenia. Ostatnie słowo zawsze należy do Niego, ale póki żyjesz – ostatniego słowa nad Twoim życiem Bóg jeszcze nie wypowiedział.
Kinga
żona i matka, prawnik
Nie miałam pojęcia, że tak wiele moich myśli, pochodziło od nieprzyjaciela. Uświadomiłam to sobie na kursie i pozbyłam się wielu negatywnych myśli. Teraz już wiem jak odnaleźć pokój i szczęście.

Zrozumiałam, że to ja mogę decydować o tym, o czym myślę. Ode mnie zależy, jakie myśli rozwijam, a jakie ucinam – odrzucam od siebie. Nie muszę być w tym bierna. Więcej nie mogę być w tym bierna.

Dzięki kursowi dużo lepiej sobie radzę z niepokojącymi mnie myślami i mam więcej pokoju w sobie.
Wskazówki dr Anny Saj pomogły mi w budowaniu dobrych relacji w domu, w pracy i we wspólnocie
To zadziwiające, ze tak mogłam myśleć o  sobie. Kurs pomógł mi odbudować prawidłowy obraz siebie – takiej mnie, jaką mnie widzi Bóg.
Agnieszka
żona i matka 3 dzieci, pielęgniarka
To było mega odkryciem dla mnie – mogę funkcjonować bez frustracji!

Kurs był dla mnie bardzo ważny. Zrozumiałam, jak funkcjonuję jako człowiek. Wiem, że jestem duchem, mieszkam w ciele i mam duszę. Mogę funkcjonować bez frustracji.

Kurs polecam żonom, matkom i ojcom. Ja zupełnie inaczej funkcjonuję w trudach wychowywania dzieci.

Gdybym przeżyła ten kurs 15 lat temu, na pewno nie zmarnowałbym tyle czasu na dołowanie się, zadręczanie i porównywanie do innych. Zawsze byłam negatywna i wcale tego nie widziałam.

Ludzie dzięki kursowi na pewno będą bardziej zadowoleni i radośni. Serdecznie go polecam!
Katarzyna
żona i matka 4 dzieci, geograf
Kurs Przemiany Myślenia – Metamorfoza Umysłu, utwierdził mnie w przekonaniu, że Bóg mnie naprawdę kocha, że w Jego oczach jestem ważna i wybrana, że mam prawo czuć się w pełni Jego córką, na której Mu zależy.

Kurs uświadomił mi również, że myśli Boga o mnie są dobrymi myślami, więc moje o Nim i o sobie samej też powinny takie być.

Ćwiczenia, które Ania prowadziła wyzwoliły we mnie zrozumienie, że mój sposób myślenia wpływa na jakość mojego życia. Moje myśli mogą mnie niszczyć i osłabiać, ale też mogą wywindować mnie na bardzo wysoki poziom.

Kurs wyposażył mnie w narzędzia, dzięki którym nauczyłam się odbierać rzeczywistość w świetle prawdy i miłości Bożej.

Gdybym miała szansę na taką wiedzę 15 lat temu, uniknęłabym wielu błędnych decyzji i kłopotów. Na pewno inaczej budowałabym relacje rodzinne i zawodowe, mając świadomość, że Duch Święty, który wskrzesił Chrystusa z martwych, mieszka we mnie, wspomaga mnie i umacnia, a Słowo Boże jest orężem w walce z przeciwnościami losu.

Dzisiaj – mamy możliwość, by uczyć się, jak przemieniać życie, ufając Bogu, który troszczy się o wszystkie nasze potrzeby. 
Beata
nauczycielka
To co się wydarzyło po Kursie Przemiany Myślenia jest NIESAMOWITE. Zaczęłam mieć pozytywne myślenie w każdej sytuacji i o każdej porze dnia. Znalazłam sposób na to, co zrobić, jak do mojej głowy dochodzi zła, negatywna myśl – zapisuję ją. Ostatecznie tak to działa, że potem się już nie powtarza.

Kurs Przemiany Myślenia pomógł mi uporządkować moje myśli. Poleciłabym go moim rówieśnikom, ponieważ mają oni często negatywne myśli o sobie i o innych. Ten Kurs na pewno by ich przemienił, tak jak i mnie.
Gdybym przeżyła go 5 lat temu, mój umysł byłby pozbawiony negatywnych myśli, jakie miałam w głowie. Popełniłabym mniej błędów i na pewno lepiej bym o sobie myślała.

Byłam uczestniczką pierwszego Kursu Przemiany Myślenia, teraz odbywają się one w całej Polsce, wierzę, że przyniesie to zmianę dla wielu ludzi, którzy zaczną kontrolować swoje myśli i mieć dobre nastawienie do swojego życia i życia innych.
Gabrysia
uczennica
Każdy z nas posiada wiele nawyków, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Wystrzegamy się i próbujemy zwalczać szczególnie negatywne myśli występujące w naszym życiu. Jednak wydaje nam się to bardzo trudne, niemal niemożliwe do pokonania. Miałem podobne zdanie, aż trafiłem na Kurs Przemiany Myślenia z dr Anną Saj w ubiegłym roku

Jest to niesamowity czas, z którego każdy może skorzystać i wyciągnąć coś dla siebie. Oczywiście nie tylko wyciągnąć, ale od razu wprowadzić w swoje życie!

Atuty tego kursu:
– jest jednodniowy i każdy może znaleźć czas, aby wziąć w nim udział,
– rzetelna wiedza,
– wiele zadań praktycznych.

Momentalnie możemy przemienić swoje myślenie, wyrzucić na zawsze z głowy złe myśli, porzucić pesymizm, a w zamian zastąpić to radością, pogodą ducha, życzliwością, pozytywnym myśleniem.

Przedstawienie przez dr Annę Saj chrześcijańskiej wizji człowieka uświadomiło mi, jakie to wszystko jest proste i łatwe. Kurs pokazał mi, jak można zmienić swoje myślenie, jak nie dać powracać złym myślom, a przede wszystkim cieszyć się każdym dniem i czerpać z niego jak najwięcej, ponieważ jesteśmy dziećmi Boga i wypełniamy każdego dnia Jego plan!

Gdyby ktoś miał obawy, że po wyjściu z kursu zapomni o wszystkim, nie ma takiej opcji, ponieważ jest książka „Metamorfoza umysłu” zawsze można do niej wrócić i przypomnieć sobie to, kim jesteśmy i jaki jest nasz cel.

Przypowieści o siewcy z Ewangelii św. Mateusza pokazuje prostą zasadę: chcesz zebrać plon, to zasięg ziarno! Każdemu gorąco polecam aby zasiał ziarno, poświęcił swój czas na Kurs Przemiany Myślenia, a w zamian zebrany zostanie ogromny plon, który nie tylko będzie do użytku jednej osoby, ale będzie można się nim dzielić z rodziną i przyjaciółmi!
Hubert
student KUL
Kurs Przemiany Myślenia – to zdecydowanie wydarzenie zmieniające życie.
Nigdy wcześniej nie robiłam notatek, a na tym kursie zrobiłam ich mnóstwo, bo bardzo to wszystko CHCIAŁAM PRZEKAZAĆ INNYM.
Od kursu jeszcze bardziej świadomie staram się nie narzekać i nie marudzić, przebywać w Bożej obecności, przeglądać się w “lustrze Pisma Świętego “.
Każdy problem rozwiązuję z Biblią. Doświadczyłam tego, że kurs powstał z objawienia Ducha Świętego i ma treści nowe i świeże.

Polecam go każdemu, kto chce coś naprawdę zmienić w swoim życiu, być zadowolonym w każdej sytuacji i chodzić w Bożej obecności.
Joanna
mama 10 dzieci