fbpx

Idź dalej!
Uda Ci się, żyć według planu!

Początkiem zmiany w finansach jest zmiana myślenia. Rozmowa z Anną Łukaszyn.

Ania Łukaszyn to mistrz prowadzenia budżetu domowego, na dzisiejszej rozmowie dowiecie się jak wykorzystać pieniądze, żeby żyć zgodnie z planem i jak mieć plan na swoje finanse.

Jeśli zastanawiasz się od czego zacząć, to dostaniesz wskazówki na dobry start!

Rozmawiamy tez o przekonaniach, o tych schematach myślenia, które blokują nas na zarabianie pieniędzy i prawidłowe zarządzanie pieniędzmi.

Zapisz się już dzisiaj!
https://www.szkoladucha.pl/kurs-777

Dziennik w przedsprzedaży:
https://szkoladucha.pl/dziennik

Dołącz do jutrzni zapisując się na bezpłatny kurs:
https://www.szkoladucha.pl/metanoia

Jak problemy przekuć w działania? Dziś zmierzymy się z tym pytaniem! Zapraszam Cię dołącz do ludzi, którzy skorzystali ze skutecznej metody terapeutycznej i poznając siebie oraz swoje zasoby znaleźli najlepsze dla siebie rozwiązania.

Jest to niezawodna metoda, dzięki której moi klienci nie poddają się w czasach kryzysu – przejdziemy ją wspólnie, abyś lepiej poznał siebie!

Będziemy pracować na 4 najczęstszych problemach moich klientów tj. problemy związane z życiem codziennym, problemy w pracy, relacje z ludźmi, problemy zdrowotne. Jeśli Ty też masz takie problemy to właśnie dla Ciebie jest to Szkolenie! Zmierz się z tymi wyzwaniami i bądź zwycięzcą!

Podczas tego Szkolenia dowiesz się, jak odzyskać siłę w trudnych czasach, pokonać przemęczenie i stres. Poznasz 10 zasad trwałej zmiany na dobre oraz jak w działaniu pomaga podświadomość.

Zapraszam Cię do otworzenia bramy samorozwoju szeroko w swoim życiu, abyś odniósł zwycięstwo!

Udostępnij dalej!